Інформація про аукціони

Автоаукціони — чи не найкращий ресурс, щоб “спіймати” своє найкраще авто за хорошою ціною. Якщо ви цікавитеся покупкою вживаних авто, то, мабуть, точно чули про автоаукціони, покупку машин в Америці, Польщі, Німеччині, Чехії. Наш ресурс дозволить взяти участь в торгах за авто без досвіду та знання іноземних мов.

Ви можете навіть не відриватися від роботи та життя. У нас є послуги розмитнення та доставки. Тобто, ви можете взяти участь в торгах, оплатити бажане авто і менше, ніж за три тижні отримати його у власному дворі.

До того ж, реєстрація на нашому сайті безкоштовна! Тому можна зареєструватися, ознайомитися і лише тоді вирішувати, чи бажаєте внести депозит.

На auctionautoplace.com є кілька форматів аукціонів.

Закриті аукціони

Клієнт пропонує свою ціну, але не можете бачити пропозиції інших учасників. До кінця аукціону він може збільшити свою ставку, але не можете зменшити або скасувати її. В деяких випадках такі аукціони можна виграти, скориставшись функцією «Купити зараз».

Відкриті аукціони

Клієнт бере участь, роблячи ставку з найвищою ціною, яку видно усім учасникам. Якщо запропонована Клієнтом ціна перевищена кимось іншим, він можете підняти ставку щонайменше на 100 євро (мінімальний крок). Клієнт не може скасувати ставку. В деяких випадках такі аукціони можна виграти, скориставшись функцією «Купити зараз».

Аукціони “Купити зараз”

Автомобілі продаються за фіксованою ціною. Клієнт може подати заявку на купівлю авто. Ця заявка в подальшому подається на розгляд продавцеві авто.

Спеціалізовані автомобільні аукціони

На них можна вигідно придбати авто, яке потребує подальшої реставрації.

Аукціони пошкоджених автомобілів

Пошкоджені автомобілі продаються у такому ж стані, як на фото, наданих на аукціон. Деякі транспортні засоби можуть мати приховані дефекти. Купуючи такий автомобіль, покупець повинен зважити всі ризики.

Автомобілі з технічними дефектами

Стан автомобілів відображений на фотографія, а також в коментарях до них і звітах про пошкодження. Деякі продавці можуть не сповіщати про приховані дефекти. Тож у випадку сумнівів, запитайте у продавця деталі.

Платежі і ціни на аукціонах

Участь в аукціоні безкоштовна. Всі платежі необхідно буде здійснити тільки в разі виграшу аукціону на автомобіль. Сума платежів залежить від країни, в якій продається транспортний засіб, а також від його вартості. Загальна сума платежів розраховується автоматично, тож ви бачите її до затвердження ставки. Діючі в даний час платежі і їх розмір:

Платіж
Опис
Вартість
Операційний збір аукціону
Комісія за надані послуги аукціоном у випадку виграшу автомобіля. Залежить від розміру ставки.
350€
Аукціонні збори продавця авто
Специфічні виплати, які залежать від наявності аукціонних зборів, де продається автомобіль, величини ставки та наявності нарахування ПДВ на продаж автомобіля.
350€
Вартість доставки автомобіля
Вартість послуги з перевезення автомобіля залежить від фізичного місця розташування автомобіля на момент продажу. Всі куплені автомобілі доставляються в логістичний центр, що знаходиться за адресою: Kolejowa 49, 22-500, Hrubieszów, Польща.
350€